Čas, nikdo ho nikdy neviděl

24.09.2020

ČAS, kdo to je? 

Nikdy ho nikdo neviděl. Jediné co tzv. Reálně existuje, je TEĎ, TEĎ, TĚĎ... Chronologický 🕐čas, je obrazová INFORMACE, v podstatě KRUH rozdělený na JEDNOTLIVÉ 🔻části. ⏳

I přesýpací hodiny fungují na principu POHYBU 🔻malých DÍLKŮ. Jistě jste zažili, že někdy vám den, či jiná 🕑časová jednotka uteče 🏃RYCHLE a jindy 🚶POMALU. To co činí 🕒čas 🕓časem, je POCIT, který vytvoří dokonalou ILUZI 🕔času, že DĚJ trval 🚶DLOUHO, či 🏃KRÁTCE.

 Do jednoho DÍLKU chronologického 🕕času lze vložit libovolný počet DĚJŮ s POCITY, které prožívá JEDNO jediné VĚDOMÍ najednou(teď, teď, teď... ) a tak vytvoří dokonalou ILUZI DĚJE s různými ROLEMI.

Tik ťak, tik ťak, Teď, teď, teď, teď...DĚJ je řada po sobě jdoucích obrázků, 🖼️🖼️🖼️🖼️🖼️🖼️🖼️🖼️🖼️🖼️🖼️🖼️🖼️ jejíž pohyb podobně jako u FILMU utváří ILUZI POHYBU, neboli DĚJ. ⏩⏩⏩⏩⏩⏩⏩⏩⏩⏩⏩⏩⏩Dovolená nám uteče jako voda, a když na někoho čekáme o 10 min déle, tak nám to přijde jako ♾️věčnost. 

NEMÁM 🕖ČAS? Jak by ho někdo mohl mít, když 😄NEEXISTUJE. Existuje jen DĚJ na různých místech. Tak že když nám někdo řekne, NEMÁM 🕗ČAS, tak to jen znamená, že JEHO DĚJ SE ODEHRÁVÁ JINDE NEŽ TEN NÁŠ. 

A proto je ZBYTEČNÉ někam spěchat, protože RYCHLOST je jen ILUZE tvořená POCITEM. 

Pokud se vám tento zábavný článek líbil, klidně ho MŮŽETE ✅SDÍLET ✅KDYKOLIV, PROTOŽE 🕘ČAS NEEXISTUJE. EXISTUJE DĚJ, TEDY RŮZNÁ MÍSTA, NA KTERÝCH SE ČLÁNEK ✅DÍKY VAŠEMU SDÍLENÍ OCITNE. TÍM JSTE SE STALI PÁNY(PANÍ) 🕙ČASU. 

Všimli jste si, kde byla ručička 🕚ČASU na začátku článku? Jestli Ne, NEVADÍ, 🕛ČAS JE JEN 🎯🔴😄 ILUZE.