Blog

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

umění, emoce - Blog

Blog-Výpis článků:

v případě zájmu, KLIKNĚTE NA NADPIS VYBRANÉHO ČLÁNKU

Zdravím vás milí přátelé a lidé, Prostě vy co máte rádi dřevo a zajímá vás, jak a co se z něho dá tvořit.
Dnes vám představím jednoduchý popis různých druhů dřeva včetně využití:

Milí přátelé a milovníci dřeva, pokud máte rádi dřevo a rádi byste začali řezbařit, tak jste tu doma. Jmenuji se Pavel Kůla a řezbařině se věnuji asi 14 let. Jsem samouk. V jednotlivých článcích se dozvíte:

CO MI PŘINESL OPEN ART Fest? Teď trochu jinak. Byl to velký festival, což má samozřejmě stejně jako všechno v životě, jakoby plusy a jakoby mínusy.☯️Píšu jakoby, protože když je bez odporových emocí sečteme, vyjde nám dokonalost broušeného diamantu. Někteří umělci mohli být rozčarování, protože nic neprodali, nebo že měli pocit, že přišlo málo...

dne 19.9. 2020 jsem se poprvé zúčastnil festivalu múzami políbených nadšenců, kteří si každoročně dávají dostaveníčko v Zámecké zahradě, v Brandýse nad Labem.

Nikdy ho nikdo neviděl. Jediné co tzv. Reálně existuje, je TEĎ, TEĎ, TĚĎ... Chronologický 🕐čas, je obrazová INFORMACE, v podstatě KRUH rozdělený na JEDNOTLIVÉ 🔻části. ⏳

Má vášeň

02.09.2020

Tak toto je ukázka mé VÁŠNĚ. Řezbařinou opracované borovicové dřevo. Pod barvou svůdně prosvítá malba dřeva, která přímo pěje svůj vzkvétající neopakovatelný životní příběh. 🎶🌱🎶🌱🎶🌱🎶🌱Příběh plný síly a trpělivosti.🌞💛🌞💛🌞💛🌞💛🌞💛🌞Společné dílo stromů a člověka.